Krzyże i kapliczki Lubelszczyzny- wyniki konkursu fotograficznego
Na konkurs fotograficzny pod nazwą „Krzyże i kapliczki Lubelszczyzny” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem „Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno” (Św. Jan Paweł II) pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Mariana Rojka wpłynęło 70 fotografii z 7 placówek oraz 5 fotografii indywidualnych.
 
Co daje nam cyfrowy świat.
W dniu dzisiejszym (23.11.2014) odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu spotkanie pod hasłem "Co daje nam cyfrowy świat".
 
Spotkanie z ks Tomaszem Winogrodzkim w MDK Zamość
W dniu 22.10.2014 o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im Kornela Makuszyńskiego odbyło się kolejne spotkanie w ramach obchodów Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Gościem specjalnym był ks. Tomasz Winogrodzki - laureat nagrody "Dzieciaki dziękują".
 
Moja Wiara, Moja Miłość - wyniki konkursu
Na konkurs wokalny pod nazwą „Moja Wiara, Moja Miłość” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem „Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno” (Św. Jan Paweł II) pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Mariana Rojka zgłosiło się 18 zespołów i wykonawców z diecezji zamojsko – lubaczowskiej.
 
Szachowe zmagania szachistów z MDK Zamość
W sobotę 18.10.2014 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży o "Puchar Roztocza".
 
Media w życiu młodego człowieka
Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pod patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Mariana Rojka w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu rozpoczęło spotkanie z Panem doktorem Łukaszem Kotem - znanym z audycji radiowych dziennikarzem Katolickiego Radia Zamość, laureatem nagrody przyznawanej przez dzieci naszego miasta "Dzieciaki Dziękują 2014".
 
25 – lecie Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin - Ryu.
W dniach 18-19 października 2014 r. w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie odbyło się Międzynarodowe Seminarium Sztuk i Sportów Walki, organizowane przez klub BUSHIDO Szczebrzeszyn oraz Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.
 
„Mój Nauczyciel i jego praca - 2014” - wyniki konkursu
Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu pod patronatem Jana Wojciecha Matwiejczuka - Przewodniczącego Rady Miasta Zamość, wpłynęło 577 prac z 40 placówek województwa lubelskiego.
 
Dzień Edukacji Narodowej w MDK Zamość
W dniu 14 października jak co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Wychowanków wraz z opiekunami przygotował część artystyczną w której wzieli udział: Rada Wychowanków MDK Zamość; Muzyczny Klub Przedszkolaka i Zespół Wokalny, nauczyciel Paweł Kołodziejczyk, Zespół Teatralno – Taneczny, nauczyciel Ewa Krupa.
 
Wystawa fotograficzna w MDK pt.: Bruksela - wizyta studyjna
w sobotę 11 października 2014 r. o godz.13.00 w Galerii Fotografii MDK "Na poddaszu" odbył się wernisaż wystawy fotograficznej z cyklu: "Fotografia Młodych" pt.: "Bruksela - wizyta studyjna". Autorkami prezentowanych zdjęć są Karolina Boratyn i Karolina Garbarz, wychowanki zajęć fotograficzno-multimedialnych MDK prowadzonych przez Andrzeja Szumowskiego.
 
Warsztaty artystyczne w fabryce ozdób choinkowych
W dniu 11 października 2014 r. został zorganizowany wyjazd do fabryki ozdób choinkowych w Nowej Dębie, gdzie wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu mogli uczestniczyć w warsztatach malowania bombek oraz zwiedzili muzeum i fabrykę.
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY