Inauguracja roku szkolnego 2014/ 2015
List Lubelskiego Kuratora Oświaty
 
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014-2015
W dniu 3 lipca 2014 roku Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska podpisała dokument: "Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014/15".
 
Bezpłatne wakacyjne warsztaty z programowania w MDK Zamość.
Rozwój sektora nowoczesnych technologii jest nieunikniony, jest to coraz ważniejsza gałąź gospodarki. Już dziś można zauważyć tendencję do obniżenia wieku, w którym dzieci zaczynają naukę programowania. Kraje takie jak Estonia, Belgia czy Wielka Brytania oraz programy Devoxx4Kids czy Code.org są tego najlepszym przykładem. Stąd wziął się pomysł na organizację warsztatów programistycznych dla najmłodszych.
 
Plan zajęć MDK Zamość
Obowiązuje od 1 września 2014 r.
 
Ostatnie wolne miejsca na zajęcia teatralne, taneczne i plastyczne w MDK.
Młodzieżowym Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w nowym roku szkolnym 2014/2015 na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne.
 
Zainwestuj w mądre wychowanie swojego dziecka!
Oferta bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, ul. Kamienna 20 w roku szkolnym 2014/2015.
 
Wakacyjne zmagania szachowe w MDK Zamość
W dniu 20 sierpnia 2014 r. o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego odbył się bezpłatny "Wakacyjny Turniej Szachowy ".
 
Honorowe Nagrody przyznawane przez dzieci - „Dzieciaki Dziękują”.
Młodzieżowy Dom Kultury im Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz Zarząd Osiedla Kilińskiego organizują co roku uroczystość dla mieszkańców naszego miasta pod nazwą „Dzień Dziecka - Dzień Rodziny”.
 
Bezpieczne i zdrowe wakacje sportowe
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Spółdzielnia Mieszkaniowa im W. Łukasińskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego serdecznie zapraszają w dniu 13 sierpnia o godz. 11.00, dzieci i młodzież wraz z opiekunami na imprezę pn:"Bezpieczne i zdrowe wakacje sportowe"
 
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach dzieci do lat 6.
W sobotę 31.05.2014 r. o godzinie 10.00 w Galerii Sztuki Dziecka „Na Kamiennej” MDK Zamość odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach dzieci do lat 6. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Zamość Pan Marcin Zamoyski.
 
WAKACYJNE ODKRYWANIE TALENTÓW – Zamość 2014
Program pracy MDK Zamość podczas ferii letnich 2014.
 
„Dzień Dziecka - Dzień Rodziny - Zamość 2014
W dniu 7 czerwca 2014 odbyła się II edycja festynu rodzinnego pn.: „Dzień Dziecka - Dzień Rodziny” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu oraz Zarząd Osiedla Kilińskiego.
 
Wizyta w Ratuszu
W dniu 23 czerwca 2014 r. przedstawiciele Samorządu Wychowanków MDK Zamość Wioleta Kusiak oraz Patrycja Kołcon wraz z opiekunem Panią Aleksandrą Baranowicz uczestniczyły w XLII sesji Rady Miasta, która odbyła się w sali Consulatus zamojskiego Ratusza.
 
Wyróżnienie dla Adriany Różańskiej z MDK Zamość
W dniu 31 maja 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbył się XVII Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”.
 
Nagrody dla wychowanek MDK Zamość
Iga Dobrowolska (11 lat), Justyna Rzemieniuk (12 lat), Marlena Mojżesz (13 lat) i Karolina Klus (13 lat) zostały laureatkami XI Międzynarodowego Konkursu Rysunkowego „Slavonic Spring” organizowanego na Litwie w Klaipedzie
 
KALENDARZ IMPREZ
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
KONKURSY